Про нас
Наші проекти
Наші видання
Наші тренінги
Новини
 

Національний Ярмарок інституційного розвитку: старт реєстрації

 

 
 
 

ГО «Інститут соціальної політики регіону» тричі брав участь у створенні інформаційно-довідкового видання «Соціальний паспорт м.Харкова». У 2006 та 2008 роках – як переможець традиційного конкурсу соціальних проектів, який проводиться Управлінням праці та соціального захисту населення Департаменту охорони здоров’я соціальних питань, а в 2010 році – в якості переможця конкурсу на виконання соціального замовлення за напрямком: «Інформування громадськості про розвиток ринку соціальних послуг міста Харкова. Видання соціальних інформаційних вісників».

«Соціальний паспорт м. Харкова» – це унікальна збірка соціальної інформації, яка призначена для депутатів усіх рівнів, виконавчих органів міської ради, соціальних працівників, викладачів суспільних дисциплін у вищих навчальних закладах, громадських організацій соціального спрямування та інших надавачів соціальних послуг.

У Соціальному паспорті проілюстровані різноманітні аспекти реалізації соціальної політики в місті Харкові, проаналізовано стан ринку соціальних послуг, розкрито роль недержавних організацій у формуванні та реалізації соціальної політики, наведено нормативну базу та іншу корисну соціальну інформацію. Розроблено рекомендації, що сприяють удосконаленню сфери соціальних послуг у м. Харкові.