Про нас
Наші проекти
Наші видання
Наші тренінги
Новини
 

Національний Ярмарок інституційного розвитку: старт реєстрації

 

 
 
 

17 листопада 2011 року «Інститут соціальної політики регіону» взяв участь у ІV Ярмарку інституційного розвитку у м. Києві. Разом з іншими провідними провайдерами тренінгових послуг в Україні ІСПР презентував авторські тренінги та інші послуги у сфері спроможності. Більш докладна інформація про захід – за посиланням

http://gurt.org.ua/capacity/

 

 

2 грудня 2011 року у Харківському регіональному інституті державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Соціальна реклама в сучасному суспільстві».

Конференція була організована Департаментом праці та соціальної політики Харківської міської ради, Харківським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва, Спілкою рекламістів України та Інститутом соціальної політики регіону.

У конференції взяли участь науковці – соціологи, політологи, економісти, соціальні педагоги, фахівці в галузі державного управління, представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій з мм. Харків, Київ, Луцьк, Львів, Миколаїв, Суми, Чернівці та Барановичі (Білорусь).

Учасників конференції привітали заступник Харківського міського голови з охорони здоров’я та соціального захисту населення С.О. Горбунова-Рубан та перший заступник директора Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України доктор економічних наук, професор О.Ю. Амосов.

У ході конференції розглядалися питання щодо ролі і місця соціальної реклами в сучасному українському суспільстві, проблем нормативно-правового регулювання соціальної реклами на національному та місцевому рівні, напрямків вдосконалення механізмів державного управління соціальною рекламою в Україні.

Учасники конференції констатували необхідність координації діяльності органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства, науковців та підприємців на ринку соціальної реклами. З цією метою визнано доцільним підтримати ініціативу учасників круглого столу «Соціальна реклама в м. Харкові і регіоні: проблеми та перспективи», який відбувся у Харківській міській раді 11 травня 2011 року, щодо створення Ради з питань соціальної реклами при Харківському міському голові.

Керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону» Кулініч О.В. увійшов до складу Громадської ради при Національному агентстві України з питань державної служби. Докладіші інформація про громадську раду за посиланням http://nads.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=559571&cat_id=52493

 

 

ІСПР запрошено на IV Національний ярмарок інституційного розвитку, який відбудеться 17 листопада 2011 р. в м. Києві.

Формат Ярмарку включає виставку-презентацію послуг з організаційного розвитку, унікальні майстер-класи, експертні дискусії та широке медіа висвітлення заходу. З анонсом і попередненьою програмою IV Національного Ярмарку можна познайомитись тут.

ПРОГРАММА АНОНС
 

 

«Інститут соціальної політики регіону» виступив співорганізатором круглого столу «Соціальна реклама в м. Харкові та регіоні: проблеми та перспективи», який відбувся 11 травня 2011 року в залі засідань Харківського міськвиконкому. В даному заході взяли участь керівники структурних підрозділів Харківської міської ради, депутати, працівники ЗМІ, бізнесмени, науковці та лідери громадських організацій, які опікуються питаннями соціальної реклами. Підсумком роботи круглого столу стала резолюція, яка передбачає проведення міжнародного фестивалю соціальної реклами в м. Харкові, створення Ради з питань соціальної реклами при Харківському міському голові тощо.

 

 

«Інститут соціальної політики регіону» є співвиконавцем проекту «Від утриманства до підтримки», який став переможцем Харківського міського конкурсу соціального замовлення у 2011 році. В рамках реалізації даного проекту О.В. Кулініч і директор Харківського Міського центру соціальної реінтеграції бездомних та безпритульних громадян В.В. Балабанов 7-8 червня 2011 року взяли участь у конференції «Професійна інтеграція: інноваційні шляхи соціального включення бездомних в Україні» у м. Чернівці. Учасники конференції ознайомились з австрійським досвідом професійної реінтеграції бездомних та діяльністю ГО «Народна допомога» щодо вирішення проблем бездомних громадян у містах Львів, Київ, Чернівці та відвідали Центр ресоціалізації для бездомних «Народна допомога».

 

 

20-24 червня 2011 р. представники «Інституту соціальної політики регіону» взяли участь в організації навчального семінару для працівників Харківської районної адміністрації, міських голів, голів сільських та селищних рад Харківського району Харківської області «Актуальні питання забезпечення професіоналізму і прозорості в діяльності органів публічної влади на місцевому рівні» у с. Новий Світ (АР Крим). В ході заходу були проведені теоретичні та практичні заняття з актуальних питань соціального та економічного розвитку. Розглядалися сучасні проблеми державного управління та місцевого самоврядування в Україні, актуальні завдання реформування публічної влади в Україні, особливості застосування Закону України «Про доступ до публічної інформації», законодавче забезпечення державної антикорупційної політики в Україні, перспективи розвитку сільського зеленого туризму на Харківщині та ін.

 

 

29 червня 2011 року керівник проектів «Інституту соціальної політики регіону», заступник голови Великої громадської ради з соціальної політики при Харківському міському голові О.В. Кулініч, в якості експерта, взяв участь у семінарі у м. Луганськ «Обмін досвідом, щодо практики соціального замовлення», який був організований Луганською міською громадською організацією «Асоціація підтримки розвитку місцевого самоврядування». О.В. Кулініч ознайомив учасників семінару з досвідом проведення конкурсів проектів для громадських організацій у м. Харкові та з особливостями функціонування міського соціального проекту «Єдина соціальна мережа».

 

 

3-5 серпня 2011 року м. Харків відвідала делегація активістів політичних та громадських організацій, випускників Школи молодого політика Міжнародного Республіканського Інституту з АР Крим. «Інститут соціальної політики регіону» допоміг молодим кримським лідерам організувати цікаву та корисну програму перебування у м. Харкові, яка включала зустрічі з провідними молодіжними громадськими об’єднаннями м. Харкова, молодими депутатами місцевих рад, заступником Харківського міського голови С.О. Горбуновою- убан, директором Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України В.А. Ландсманом, директором Харківського регіонального фонду підтримки підприємництва Д.С. Ткачовим, відвідання Харківського дельфінарію та ін.